Cesta ku vašej kuchyni

1. Krok: Kontaktujte nás

Príďte k nám na štúdio do L. Mikuláša, alebo si dopredu dohodnite termín stretnutia mailom alebo telefonicky z našimi odbornými predajcami a dizajnérmi.

2. Krok: Podklady

Prineste so sebou podklady, okótovaný pôdorys a vaše predstavy o novej kuchyni. Naši odborní predajcovia vám radi poradia, ukážu možnosti a inšpirujú vás. Príďte ideálne aj s partnerom/kou, s ktorým budete novú kuchyňu zdieľať.

3. Krok: Produkty

Pomôžeme vám s rozmiestnením jednotlivých prvkov kuchyne. Následne s našimi odborníkmi vyberiete vhodné skrinky, spotrebiče aj pracovnú dosku. Rovnako vám pomôžeme s výberom doplnkov a obloženia stien, na základe nie len estetických ale aj úžitkových vlastností. Všetko spolu zladíme do vami vybraného štýlu.

4. Krok: Vizualizácia

V tejto chvíli môžete po prvý krát nahliadnuť do vašej novej kuchyne prostredníctvom profesionálne spracovanej vizualizácie. Naši dizajnéri sú pripravený odpovedať na všetky vaše otázky a radi vám s čímkoľvek poradia.

5. Krok: Objednávka

Po spracovaní návrhu vám pripravíme finančný rozpočet materiálu. Pri objednávke od nás dostanete základný návrh rozloženia jednotlivých prvkov kuchyne.

6. Krok: Realizácia

Keď sme sa dostali až sem, čaká nás dodanie materiálu a následne realizácia rekonštrukcie či montáž novej kuchyne. Predíďte sklamaniu pri realizácii a spoľahnite sa na vyškolených a certifikovaných profesionálov. Príjemný detail na záver. Ak si vyberiete kuchyňu u nás, dostanete vynášku aj inštaláciu ZDARMA.

7. Krok: Nová kuchyňa

A potom už len vaša radosť a spokojnosť z užívania vašej novej kuchyne. Ďalší krok je len na vás! Radi vás privítame v našom štúdiu.