Pekné kuchyne? V KRT s tými najlepšími partnermi.

Jeden z dôvodov úspechu spoločnosti KRT v oblasti kúpeľní je dôsledný a rokmi overený prístup k voľbe dodávateľov. Tí musia spĺňať dlhodobú stabilitu, kvalitu, dôveryhodnosť a tiež inovatívnosť a kreativitu, ktorá je KRT vlastná. Pri expanzii do oblasti kuchýň bol prenos tohto princípu samozrejmosťou. 

Mnoho z materiálov, ktoré do kuchyne potrebujete, nájdete v KRT už dnes. Svet kúpeľní a kuchýň sa totiž v mnohom prelína. Výber obkladov, dlažieb, sanity, riešenie vody, kúrenia a plynu sú štandardnými riešeniami, za ktorými sa pravidelne a radi naši zákazníci vracajú. K tomu si môžete pripočítať zaujímavé nápady kuchynských dosiek z technického aj prírodného kameňa, ktoré sa na mieru zakomponujú do vašej kuchyne snov.  

Slovenský nábytok do kuchyne

Ako slovenskú firmu nás vždy najviac poteší, keď náročným sitom výberu dodávateľov prejde firma, s ktorou nás spája pôsobenie zo Slovenska. A práve pri výbere dodávateľa kuchýň sme takéhoto dodávateľa našli. Firma Sanas pôsobí na trhu už od roku 1955 a ako jedna z mála sa nielen udržala dodnes. Nábytkárska spoločnosť dodáva kuchyne a nábytok do Spojených štátov Amerických, západnej Európy, aj Škandinávie – teda tých najnáročnejších trhov. Aj to je dôkaz kvality, aký u našich partnerov hľadáme. Sériovo vyrábané modely sa prispôsobujú na mieru vám a rovnako ste to vy, kto má pod kontrolou prevedenie materiálov, dekorov, vnútorného vybavenia, úchytiek a podobne. Zorientujete sa v tom ľahko vďaka štyrom produktovým radom: Basic, Classic, Perfect a Exclusiv. Aj pri napnutom rodinnom rozpočte tu nájdete pekné dizajnové riešenie.

Tri možnosti kuchynských spotrebičov

Keď už je vaša kuchyňa takmer dokončená, zostáva už len jediné: vybrať spotrebiče, ktoré budete používať každý deň. Tí, ktorí preferujú cenovo dostupnejšiu variantu, si vyberú zo širokej palety spoľahlivého slovinského výrobcu Gorenje. Zlatá stredná cesta pri spotrebičoch, ktoré vám vydržia dlhé roky, je škandinávska kvalita vďaka značke Electrolux. A ak dbáte na vysokú kvalitu, prevedenie, prémiovosť a trvácnosť, tretím dodávateľom na výber je francúzsky výrobca De Dietrich. Táto legendárna prémiová značka prináša francúzsku eleganciu z krajiny gurmánov, ktorí sú v kuchyni tými najnáročnejšími klientmi a tak aj vaše spotrebiče nebudú len funkčné, ale aj dizajnové a „chic“.

K vašej peknej kuchyni vás teda delí už len jediný krok. Krok do kuchynského štúdia KRT