Otvorte si dvere k bezstarostnému interiéru

Keď sa raz nadchnete nejakým dizajnom, je veľmi ťažké svoju vysnenú predstavu opustiť. Naplňte si ju na tom správnom mieste a nebudete sa jej musieť vzdať ani pre úzky výber, ani pre problém doladenia rôznych prvkov vo vašom domove.

Nebudeme preháňať ak povieme, že teplo domova sa začína od podlahy. Každý, kto staval či prestavoval uzná, že moment, kedy sa to konečne začne podobať na domov viac, než na stavbu, je ten, keď sa položí podlaha a k chladným omietkam a poterom pribudne ľudskému oku prirodzený element – drevo. Potom to už je ako s módou. Ten, kto to vie decentne doladiť, vyhráva nad tým, kto má „len“ veľa peňazí. Nie každý má však na doladenie talent a preto je fajn môcť sa obrátiť na odborníčky, ktoré sa vkusným doladením interiérov živia. Dizajnérky v KRT vám poradia s radosťou a ich rokmi ostrieľané skúsenosti vás znavigujú okolo výmoľov dizajnérskej cesty, na ktoré by ste možno na prvý krát narazili.

Vidiecky štýl, ktorý je in

Hoci chceme moderné bývanie, často nás niečo ťahá k starým zlatým časom minulosti. Tam nachádzame prirodzené útulné teplo domova, autentické materiály, spojenie s prírodou a zároveň niečo tradičné, čo nám dodáva identitu. Interiér vo vidieckom štýle bude chcieť drevo a kameň. Aby to celé nepôsobilo chladne, zvoľte veľkoformátové podlahy s výraznou textúrou. Samozrejme – autentické drevené podlahy si nemôže dovoliť každý, no cenovo dostupné laminátové a kompozitné podlahy dneška sú od tých drevených na nerozoznanie aj odborným okom. Skúste napríklad dubové dekory, v ktorých textúra trhlín a hrčí dodá ten správny vidiecky „šmrnc“. V kuchyni zas dosiahnete tento efekt vhodnou voľbou sanity, vodovodnej batérie, obkladov a nábytku. Potrebujete trochu inšpirácie? Príďte do predajne KRT a popýtajte sa na kóju s názvom „jemne provensálsky vintage“, ktorá to všetko povie jediným pohľadom.

Novinka – dvere do sveta dizajnu

Ak si myslíte, že výberom vhodných podláh a kuchyne máte už vyhraté, ešte vás trochu pribrzdíme. V interiérovom dizajne totiž hrá spomínané doladenie kľúčovú úlohu, aby náhodou niečo nebilo do očí, ako sa hovorí, ako päsť na oko. Týmto niečím môžu byť dvere. Po výbere podláh absolvuje množstvo zákazníkov maratón obiehania rôznych predajní, aby dekor dverí sedel k podlahám. Zákazníci v KRT so sebou takto vybehnúť nenechajú a všetko si vyriešia na jednom mieste. Do nášho portfólia sme zaradili široké spektrum interiérových dverí a to práve preto, aby sme vás „predajňového maratónu“ ušetrili.

Keď to celé sadne

Podlaha položená, dvere osadené, všetko spolu ladí. Konečne si môžete oddýchnuť a pohodlne sa doma usadiť. Avšak na čo? Aj na to v KRT myslíme. Okrem podláh či kuchýň vám teraz ponúkneme aj nábytok v podobe stolov a stoličiek. A hádajte čo – áno, dizajnovo budú k celému vášmu štýlu dokonale ladiť.

V KRT sa nezastavujeme ani koncom roka a už čoskoro vás čakajú ďalšie novinky, ktoré tentoraz odpovedia na vaše konštatovanie „táto stena je akási fádna“.