Najlepšia inšpirácia pre peknú kuchyňu? V kúpeľňovom štúdiu!

Ak ste si doteraz spojili značku KRT s pojmom kúpeľňové štúdio a známym sloganom „pekné kúpeľne“, nenecháme vás oddýchnuť. KRT totiž rastie vo svete interiérového dizajnu a odteraz vám ponúkame nielen pekné kúpeľne, ale aj pekné kuchyne.

Kúpeľne a kuchyne majú mnoho spoločného. V ani jednej to bez vody a teda kvalitnej sanity a armatúry nefunguje, v oboch hľadáte praktické podlahy, aj obklady. A logicky sa teda v kúpeľňovom štúdiu pýtate – viete mi pomôcť aj s kuchyňou? A my teraz s radosťou odpovedáme – áno, samozrejme. KRT je dnes už aj kuchynské štúdio.

Tri „K“ sa spojili: KRT, kúpeľne a kuchyne. Vďaka tomu vám dokážeme poskytnúť na jednom mieste inšpiráciu, riešenia a nápady pre realizáciu týchto priestorov, ktoré majú spoločné tak veľa. Zatiaľ na štúdiu v Liptovskom Mikuláši.

To, v čom sa kuchyne od kúpeľní líšia sme doplnili a tak v KRT už nájdete aj pestrý výber laminátových, drevených a kompozitných podláh, kuchynského nábytku a spotrebičov. Príjemným bonusom je to, že sa vám zdarma postaráme o vynášku aj o inštaláciu vašej novej kuchyne.

Šetríme vám čas, aj starosti. V príjemnom prostredí KRT nájdete výstavné kóje pre inšpiráciu, našich ochotných kolegov, ktorí vám vo všetkom radi poradia a podebatujú. A svoje riešenia na funkčnú a peknú kuchyňu či kúpeľňu tak zo svojho zoznamu pri stavbe alebo prestavbe odškrtnete zo zoznamu dvakrát rýchlejšie.

Zostane vám viac času užívať si pekné leto. Tak nás príďte navštíviť a príďte sa inšpirovať do KRT ešte dnes!