Kuchyne pre mladých, pre rodiny aj pre náročných

Každá fáza života so sebou prináša potrebu inej kuchyne. V mladosti počítate každé euro, s rodinou počítame každý centimeter a neskôr zas s každým detailom. Tak či onak, počítať môžete vždy s tým, že svoju ideálnu kuchyňu si vyberiete v KRT.

Hovorí sa, že ľudia sú tak rôznorodí, že len pizza dokáže uspokojiť každého. No v KRT to berieme ako výzvu. Našim cieľom je, aby z našej predajne odchádzal každý so svojou vysnenou kúpeľňou či kuchyňou takpovediac „v rukách“. Či už potrebujete kuchyňu do štartovacieho bytu, alebo ste konečne presťahovali rodinu do domu a potrebujete k tomu adekvátne veľkú kuchyňu, či dbáte na to, aby váš domov, vrátane kuchyne, bol stelesnením dokonalosti, naši kolegovia sú pripravení s kuchyňou na mieru presne pre vás.

Keď priestoru a financií nie je nazvyš: kuchyne pre mladých

Konečne je to tu! – poviete si. Vlastné bývanie, nezávislosť, život vo svojich rukách. V realite dnešných dní je cesta do svojho prvého bývania veľký krok. Nehnuteľnosti vystrelili raketovo nahor a ako štartovacie bývanie si môžete dovoliť len malý byt. Ale stále je váš. Teraz prichádza na rad otázka, ako z mála priestoru vyčarovať maximum. Tieto čary sa dejú v KRT. Začneme materiálom, ktorý niečo vydrží, no je cenovo dostupný – laminát. Kuchynská linka môže mať police a klasické otváracie dvierka bez zbytočných technických mechanizmov, ktoré linky robia drahšími. Pri spotrebičoch tiež uvažujete tak, aby ste dosiahli ideálny pomer ceny a výkonu. Vyberieme s vami také spotrebiče, pri ktorých nešetríme na kvalite, len obmedzíme niektoré funkcie (ktoré, úprimne si povedzme, aj tak takmer nevyužívame). Do malej kuchyne ideálne zapasujeme zabudovaný kôš i menšiu, 45 cm širokú umývačku riadu. Viete si to predstaviť? Že nie úplne? Príďte k nám na predajňu do Liptovského Mikuláša, kde vo výstavnej kóji uvidíte presne takúto kuchyňu s názvom škandinávske terazzo.

Maximalizácia priestoru: kuchyne pre rodiny

Sťahovanie do vlastného domu, či veľkého bytu, je jeden z najkrajších rodinných momentov. Koniec improvizovanému odkladaniu vecí, koniec odháňania detí z úzkeho priestoru. Teraz je čas na stopercentné využitie miesta a rozprestretie krídel. Takéto kuchynské linky často siahajú až po strop. Vďaka vychytávkam, ako dohora vyklápacie dvierka skriniek, či police, ktoré sa jedným ťahom stávajú dostupnými pre každého aj bez stoličky, prídete takýmto riešeniam na chuť. Maximálny priestor, to chce aj XL chladničku s výškou až 199 cm, veľkú umývačku, ktorá sa aj so šírkou 60cm pri deťoch hravo zaplní a samozrejme väčší odpadkový kôš. Naši kolegovia v KRT dobre vedia aj to, že v kuchyni pre rodinu treba veľmi veľa pracovného priestoru. Preto do takejto kuchyne odporúčajú hĺbku pracovnej dosky až do 65cm. Ako zhrnúť tento typ kuchyne do dvoch slov? Jednoducho: nadčasový funkcionalizmus. Tak sa volá aj prezentačná kója s týmto typom kuchyne, ktorou sa môžete inšpirovať na predajni KRT v Liptovskom Mikuláši.

Radosť pre seba: kuchyne pre náročných

Po tom, čo veľkú časť dospelého života venujete deťom, jedného dňa vyletia z rodinného hniezda. Vtedy prichádza čas na to, aby ste si niečo v živote dopriali vy. Vyberte si z odolnejších, striekaných kuchýň a to v širokej palete farieb podľa vzorovníka RAL. Kuchynskú dosku si doprajte z technického kameňa v rôznych farebných prevedeniach. Skutočne jednoduché a praktické je dotykové elektrické ovládanie skriniek. A k tomu spotrebiče, ktoré sú nielen funkčné, ale aj dizajnové. V KRT odporúčame jednu z najlepších značiek na trhu – De Dietrich. Potom si život spestríte vychytávkami, ako je digestor ovládaný gestami, alebo digestor s funkciou HOOB 2 HOOD od Electroluxu, ktorý sa zapína automaticky s varnou doskou. Takéto vymoženosti je dobré vidieť a vyskúšať – preto máme pre vás v Liptovskom Mikuláši v KRT kóju s názvom „elegantný čierny mat“.

Kuchyňa do vášho prvého bytu, rodinného domu, alebo pre luxusnú časť života – každá musí byť praktická, plniť požiadavky vašej fáze života a samozrejme byť pekná. A to je presne to, čo v KRT robíme: Pekné kuchyne.