O nás

Novinkou, na ktorú sme najviac hrdí, je naše nové kuchynské štúdio v Liptovskom Mikuláši. Rozhodli sme sa preň prirodzene, pretože nám robí radosť pretaviť naše skúsenosti do všetkých oblastí interiérového dizajnu. Vďaka tomu dokážeme, vám zákazníkom, ponúknuť širší výber produktov a ďalšie možnosti kreatívnych riešení vášho bývania.

Okrem toho v KRT tvoríme pekné bývanie už viac ako 28 rokov. Každý jeden človek v našej firme je dobrý v niečom inom a spolu tvoríme tím profesionálov, ktorí sledujú trendy v oblasti interiérového dizajnu.

„Pomáhame ľuďom s výberom toho najlepšieho pre ich krajšie bývanie“

Okrem troch vlastných pobočiek v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Brezne ponúkame tovar kúpeľňovým štúdiám po celom Slovensku s rýchlym a spoľahlivým dodaním. Sme hrdí na našu silnú prozákaznícku orientáciu pre všetkých, ktorí u nás hľadajú riešenia v oblasti interiéru, exteriéru, prípadne vodoinštalačných materiálov a kúrenia. Našim cieľom je prinášať kreatívne riešenia, ktoré prekonajú očakávania našich klientov.


Vďaka mnohým realizovaným projektom pre developerov rezidenčných a rekreačných nehnuteľností dokážeme vyriešiť tie najväčšie výzvy. A dokonalým poznaním tých najnovších trendov zas vieme vyhovieť aj náročnejším klientom v strednom aj prémiovom segmente.


Náš tím tvoria komunikatívni a kreatívni kolegovia, s ktorými si aj vy vytvoríte svoje vysnívané bývanie bez ohľadu na vaše skúsenosti alebo dizajnový vkus.

Tešíme sa vašu návštevu !